KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12353151
nr 1235 3151
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Monogramsignerad, "Portrait Gorilla". Olja på duk, 37x32
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:15:46
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr